Krásne horské prostredie je ako stvorené pre relaxovanie či športové vyžitie. Ponúkame vám preto obe možnosti – môžete si užívať chvíle voľna v našom wellnesse alebo rozhýbať telo.

Wellness pre telo a dušu

V našich chaletoch ponúkame interiérové fínske sauny. Chalety vás navyše potešia aj prítomnosťou vonkajšej kúpacej kade. V exteriéri chaletov je prírodné jazierko – otužilci si ho užijú v zimnom období, v lete vás zase príjemne osvieži.

View the embedded image gallery online at:
https://www.chaletyolesna.sk/sk/wellness-a-sport#sigProId245704b542

Zašportujte si

Chalety sa nachádzajú v krásnom horskom prostredí v uzavretom areáli so športovými možnosťami. Môžete si zahrať tenis na tenisovom kurte (prípadne futbal, hokejbal), vaše ratolesti sa zase zabavia na ihrisku s preliezkami, hojdačkou, trampolínou alebo hraním stolného tenisu či šípok. Športové náradie si k nám brať nemusíte, k dispozícii máme hokejky, lopty, loptičky, rakety, bicykle či odrážadlá...Počas zimnej sezóny môžete navštíviť lyžiarske strediská Snow Paradise Veľká Rača v Oščadnici alebo vyraziť k susedom do Česka do Ski areálu Bílá vzdialenom 17 km od chaletov. V lete máte veľa turistických možností v rámci cykloturistiky (Cyklotrasa vzájomnosti, Kysucká cyklomagistrála) či pešej turistiky. Oddýchnete si aj na prechádzkach po okolitom lese pri zbieraní húb alebo lesných plodov.

View the embedded image gallery online at:
https://www.chaletyolesna.sk/sk/wellness-a-sport#sigProId95b3dd6e9a